Basın Odası / Haberler

basin-odasi

POVVER AKÜ 2017 HEDEFLERİNİ BELİRLEDİ
Povver Akü 2017 hedeflerini belirledi

Povver Akü, Recharge 2020-Emin Adımlarla 2017 Buluşması’nda, 2017 hedeflerini, satış-pazarlama stratejisini, yeni ürün geliştirme ve müşteri hizmetleri kalitesini yükseltmeyle çalışmalarını Türkiye genelindeki iş ortakları ile paylaştı. 21-23 Şubat tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştirilen buluşmada, Mutlu Grubu CEO’su Göksel Paker, otomotiv sektöründe dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri, yeni trendleri, geride bıraktığımız yıl ile ilgili sektörel ve ekonomik değerlendirmeleri katılımcılar ile paylaştı. Paker, Povver Akü’nün yeni projeleri ve 2017 hedef ve beklentileriyle de ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcılar, Konuk Konuşmacı Tamer Demirdelen’den perakende sektörü ile ilgili eğitim aldı.
POVVER AKÜ BAYİLERİ KIBRIS GEZİSİ
25.06.2013

Kıbrıs Gezisi - 1
Kıbrıs Gezisi - 2

POVVER Akü İstanbul bölge Bayisi Soysel ve Trabzon Bölge bayisi Sürmen Oto’nun bayileri ile Kıbrıs Girne’de bir araya gelindi.

Acapulco otelde gerçekleşen organizasyonlarda toplam 90 kişilik bayi grubu ağırlandı. Gerçekleşen toplantılarda Akü Bayi Satış Müdürü Cüneyt ERSOY, Satış Müdür Yardımcısı Şerife ZEYBEK VURAL, Bölge Müfettişleri Hürhan SERT ve Göktan GÜNER ev sahipliği yaptı.

Açılış konuşmasını Satış Müdürü Cüneyt ERSOY, POVVER Akü markasının kısa bir zamanda başarmış olduğu marka gücü bölgelerdeki artan başarı grafiği üzerinde görüş alışverişinde bulundu. Müşteri memnuniyeti ve marka bilinirliği Radyo sponsorluklarının olumlu geri dönüşleri hakkında bilgiler aktarıldı.

Toplantılar sonunda bayilere katılımlarından dolayı katılımcı plaketleri verildi.

Kıbrıs’ta geçen dört gün boyunca yakın çevrelere yapılan turlar ile Kıbrıs’ın tarihi ve doğal güzellikleri keşfedildi. Gala yemeği ve müzikli eğlence ile organizasyon son buldu.

ÖZUMUT GAZİANTEP BAYİLERİ İSTANBUL GEZİSİ
25.06.2013

Özumut Gaziantep Bayileri İstanbul Gezisi

POVVER Akü Gaziantep bölge Bayisi Özumut ile 3-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul Miracle otelde bir araya gelindi.

Özumut Bayi sahibi Murat ÖZSOY un ev sahipliği yaptığı toplantıya, Satış Müdürü Cüneyt ERSOY, Müdür Yardımcıları Tansel ŞAHİN, Reklam ve Halkla ilişkiler Şefi Canan HATUNOĞLU, Bölge Müfettişi Göktan Güner katıldı.

40 kişilik Bayi grubu ile öncelikli olarak Tepeören mevkindeki tesisler gezilerek Akülerin üretimi ve tesisle ilgili bilgiler verildi. Daha sonra otelde bayiler ile toplantıda bir araya gelinerek bayilere Pazar ve sektörel bilgiler aktarıldı.

Akşam yemeği ve müzik eşliğinde geç saatlere kadar süren organizasyonlarda, katılımcılar gönüllerince eğlendi.

Biz Sizi Arayalım

*Mesai Saatlerimiz Hafta İçi 09.00-17.00 arasındadır.